Alates 01.01.2018 kehtib meil uus HINNAKIRI!

-i keskuses P2 korrusel, Riia 2, Tartu

Teenused

SURVEPESU (ca 15min)

Mustuse eelleotus, survepesu, klaaside kuivatus kummist kraabitasaga

 

EI SISALDA SÕIDUKI KUIVATAMIST, kuna sõiduki värvkattele jääb mustust, mis võib kuivatamise käigus vigastada Teie sõiduki värvkatet.

VIP-PESU (ca 75min)

Talvine leotuspesu, velgede puhastus veljehappega, kroom- ja nikkel välidetailide puhastus, plastikust välidetailie puhastus ja hooldus vastavate hooldusainetega, rehvide läigestamine, uksetihendite kuivatamine ja hooldamine, suruõhuga põhjalik kuivatamine, kiirvaha

 

Peale VIP-pesu näeb Teie sõiduk välja, nagu oleks ta läbinud kiire värskenduskuuri. Kõik väliplastik – kui ka kummidetailid saavad ilusa särava ja värske välimuse. Tänu põhjalikule kuivatamisele suruõhuga, ei jää sõidukile veeniresid (mis ilma õhuta kuivatamisel on paratamatus). Seda pesu soovitame igale enda autost veidi enam lugupidavale autoomanikule, kes hindab seda, kui ta auto näeb ilus, särav ning pilkupüüdev välja.

SHAMPOONIPESU (ca 25min)

Mustuse eelleotus, putukate leotusaine (ainult suvisel hooajal), survepesu, porimattide loputus, vahashampooniga sõiduki välipinna pesemine, survepesu, kuivatusvaha, sõiduki välipindade kuivatamine kummist kraabitsaga ja seemisnahaga, uksevahede kuivatamine lapiga

 

Shampoonipesu on mõeldud kergema mustusetasemega sõiduki pesemiseks, selle käigus ei ole võimalik Teie sõidukilt maha pesta pigi, mis koguneb Teie sõidukile nii talvel kui ka suvel.  Samuti ei pese shampoonipesuga maha talvisel hooajal soola Teie sõidukilt – selleks oleks soovituslik teha talvine leotuspesu. Putukate leotusaine ei garanteeri putukate täielikku eemaldamist, kuna kõik sõltub sellest, kui pikalt need putukad seal juba olnud on ja kui tugevalt on päike need sinna kinni kõrvetanud. Ideaalse tulemuse saavutamiseks konsulteerige palun enne sõiduki töösee andmist meie personaliga.

 

TALVINE LEOTUSPESU (ca 30min)

Pigi ja soola leotusaine peale kandmine sõiduki välipindadele, survepesu, porimattide loputus, mustuse leotamine sõiduki välipindadelt, vajadusel putukate leotus, survepesu, vahashampooniga sõiduki pesemine, survepesu, kuivatusvaha, sõiduki kuivatamine kummist kraabitsaga ja seemisnahaga, ukseavade kuivatamine

 

Talvist leotuspesu võib ka võtta, kui korraliku ja põhjalikku välipesu. Talvine loetuspesu peseb Teie sõidukilt maha soola ja pigi, mis koguneb sinna näiteks naastrehvidest. Kindlasti on pesutulemus parem, kui tavalise shampoonipesuga, kuna talvise leotuse toimaine on tunduvalt tugevam. Talvist leotuspesu võib ka suvel teha.

SALONGI KEEMILINE PUHASTUS

Salongi keemilise puhastuse käigus puhastatakse Teie sõiduk laest kuni põhjakatteni, k.a. pagasiruumi põhjalik puhastus. Ideaalse tulemuse saavutamiseks on meil kasutuses ainult kaasaegsed ja just salongi puhastuseks ettenähtud tööriistad ja kemikaalid, mis ei kahjusta Teie sõiduki salongi.

Paljudes pesulates kasutatakse ühte ja samat ainet nii mootori pesuks, kui ka nt. salongi puhastuseks... See oleks umbes sama, kui pesta hambaid, pead ja määrdunud põrandat ühe ja sama ainega. Meie pesulas sellist asja ei ole! Igale pinnale on vastav puhastusvahend ja tööriist, millega üritame saavutada maksimumtulemuse. Peale sõiduki põhjalikku puhastust kuivatame loomulikult Teie sõiduki. Meie pesulast ei välju ükski auto märjana! Märg salong tähendaks, et lähima aja jooksul hakkab Teie sõiduki salong hallitama ja ebameeldivalt haisema, mis tähendaks omakorda uuesti salongi keemilist puhastamist, et sellest lahti saada.

Selleks, et peale salongi keemilist puhastust säilitada võimalikult pikaks ajaks ilus ja värske välimus sõiduki tekstiilpindadel, soovitame tekstiili kaitset.

KIIRE SALONGI PUHASTUS (ca 25-30min)

Tolmuimejaga istmetelt ja põrandalt lahtise mustuse puhastamine, niiske lapiga tolmu pühkimine sisepindadelt, klaaside puhastus

 

Nagu nimi juba ütleb, on tegemist kiire ja kerge sõiduki puhastusega – tolmuimejaga istmetelt ja põrandalt, ning niiske lapiga armatuurilt lahtise tolmu pühkimine. Teenus ei sisalda pagasiruumi koristust/puhastust ja lemmiklooma karvade eemaldamist sõidukist.

NAHKSALONGI HOOLDUS (ca 2,5h)

Istmete ja nahkkattega detailide puhastus kergemast mustusest, puhastatud nahkdetailide kreemitamine, et nahk oleks kaitstud mustuse ja kuivamise eest.

 

Palume pöörata tähelepanu sellele, et nahksalongi hooldus on mõeldud naha hooldusele, nagu nimetus juba ise ütleb. Kui Teie sõiduki nahksalong on väga määrdunud ja vajab põhjalikku puhastust, siis tuleb selleks teha keemiline puhastus, mitte nahahooldus. Selleks, et määrata sobiv ja vajalik teenus Teie sõiduki nahksalongile, palume pöörduda meie personali poole, kes annavad Teile meelsasti nõu.

PÕHJALIK SALONGI PUHASTUS (ca 45min)

Tolmuimejaga istmete, põranda ja pagasiruumi lahtise mustuse puhastamine, armatuuri ja siseplastikute puhastus (nt jookide plekid keskkonsoolil), klaaside puhastus seest

 

See teenus sobib nii nõudlikumale kliendile, kui ka keskmisest enam määrdunud sõidukile. Töö käigus puhastame istmetelt, põrandalt ja pagasiruumist tolmuimejaga lahtise mustuse. Puhastame kergema mustuse armatuurilt, ukseplastikutelt ja keskkonsoolilt ning klaasid seestpoolt.

Plekkide eemaldamine/puhastamine, mis on Teie sõiduki tekstiilpindadel, ei kuulu selle teenuse alla! Selleks tuleb teha kas terve salongi keemiline puhastus või siis pöörduge meie personali poole ja leiame koos sobiva ja vajaliku lahenduse.

TEKSTIILI KAITSE

Tekstiilikaitse on vahend, mis kantakse sõiduki tekstiilpindadele PEALE salongi keemilist puhastust, et säilitada tekstiili värsket välimust ja ära hoida mustuse, vee või muude vedelike sisse imbumist, mis omakorda jätavad plekid Teie sõiduki tektstiilile.  Kui peaks siiski mõni plekk (nt jogurt, piim, karastusjook) tekkima Teie sõiduki istmele, hoolimata tekstiili kaitsest, siis on selle pleki eemaldamine kordades lihtsam ja kergem.

VAHATAMINE

Sõiduki põhjalik leotuspesu (pigi ja soola eemaldamine värvkattelt), vajadusel suurtemate pigiplekkide leotus ja eemaldamine, velgede põhjalik puhastus, nikkel- ja kroomdetailide puhastus, sõiduki põhjalik kuivatamine, sõidukile vaha pealekandmine, väliplastikpindade ja rehvide hooldamine.

 

Nagu näete, siis Vahatamise all pakume Teie sõidukile tegelikult mitte lihtsalt vahatust, vaid täisteenuse paketti, alates põhjalikust pesemisest kuni lõppviimistluseni. Teie auto väljub meie pesulast läikivana ja pilkepüüdva välimusega.

Sõiduki vahatamine on siiski eelkõige mõeldud värvkatte kaitseks. Kindlasti annab vahatus Teie sõidukile läike ja ilusa välimuse, aga vahatamine ei eemalda Teie sõiduki värvkattelt kriime ja värvikahjustusi. Selleks, et eemaldada kriimud värvkattelt või tuhmunud värvkate taas läikima saada, tuleb seda kindlasti läigestada või poleerida.  Täpsema info saamiseks pöörduge palun meie personali poole, kes on alati valmis Teile nõu andma.

Täpne ajakulu sõltub sellest, millist vaha me Teie autole peale kanname. Kuna erinevatel vahadel on erinevad kuivamisajad, ei saa me kahjuks Teile täpset ajakulu siia välja kirjutada. Küll aga saame seda Teile siis öelda, kui oleme Teiega kokku leppinud, millise vaha Teie sõidukile peale kanname.

Sõiduki vahatamist soovitame teha kaks korda aastas. Enne talvist hooaega, et sõiduki värvkatet kaitsa soola, pigi, metallipuru (naastrehvidest ) jms eest ja peale talvist hooaega, et see sõiduki külge kogunenud mustus, sool, pigi jne maha pesta ja taas kaitse alla panna.

LÄIGESTAMINE

Sõiduki värvkatte põhjalik leotuspesu, vajadusel suurtemate pigiplekkide leotamine ja eemaldamine, velgede põhjalik puhastus, nikkel- ja kroomdetailide puhastus, sõiduki läigestamine ühe poleerpastaga (tumeda värvkatte puhul on tõenäosus väga suur, et peale läigestamist tulevad päikesevalguse käes nähtavaks hologrammid (sillerdus)), väliplastikpindade ja rehvide hooldamine.

 

Läigestamise käigus saab Teie sõiduki värvkate taas ilusa läike ja sära, ning eemaldame ka kergemad kriimud. Ühe pastaga poleerides ei ole võimalik saavutada täiuslikku tulemust! Eriti tumedate värvitoonide puhul on suur oht, et päikese käes tulevad esile hologrammid (rõngaste kujuline sillerdus).

Arusaamatuste (töö kvaliteedi ja töö tulemuse suhtes) vältimiseks, palume Teid enne teenuse ostmist meiega konsulteerida. Avaldage meile oma täpne soov, milline peab olema töö tulemus.

Et Teile täpne ja lõplik hind öelda soovitud töö kohta, peame kindlasti eelnevalt Teie sõidukit nägema. Selleks palume Teid oma  sõidukiga meie pesulast läbi tulla.  Kohapeal saame siis koos Teie sõiduki üle vaadata ja kokku leppida, millist teenust täpselt mõtekas teha oleks, või millist soovite.

POLEERIMINE

Sõiduki värvkatte põhjalik leotuspesu, vajadusel suuremate pigiplekkide leotamine ja eemaldamine, velgede põhjalik puhastus, nikkel- ja kroomdetailide puhastus, sõiduki poleerimine (värvkatte lihvimine) erineva abrasiivsusega poleerimispastadega, lihvimisjälgede (hologrammid/sillerdus) eemaldamine, väliplastikpindade ja rehvide hooldamine,

lõppviimistlus.

Asume -i keskuses P2 korrusel, Riia 2, Tartu. Oleme avatud: E–P 09:00–19:00. Tel. +37258379372, e-mail: info@cleanpark.ee

Asume -i keskuses P2 korrusel, Riia 2, Tartu. Oleme avatud: E–P 09:00–19:00. Tel. +37258379372, e-mail: info@cleanpark.ee