SALONGI KEEMILINE PUHASTUS

Salongi keemilise puhastuse käigus puhastatakse Teie sõiduk laest kuni põhjakatteni, k.a. pagasiruumi põhjalik puhastus. Ideaalse tulemuse saavutamiseks on meil kasutuses ainult kaasaegsed ja just salongi puhastuseks ettenähtud tööriistad ja kemikaalid, mis ei kahjusta Teie sõiduki salongi.

Paljudes pesulates kasutatakse ühte ja samat ainet nii mootori pesuks, kui ka nt. salongi puhastuseks… See oleks umbes sama, kui pesta hambaid, pead ja määrdunud põrandat ühe ja sama ainega. Meie pesulas sellist asja ei ole! Igale pinnale on vastav puhastusvahend ja tööriist, millega üritame saavutada maksimumtulemuse. Peale sõiduki põhjalikku puhastust kuivatame loomulikult Teie sõiduki. Meie pesulast ei välju ükski auto märjana! Märg salong tähendaks, et lähima aja jooksul hakkab Teie sõiduki salong hallitama ja ebameeldivalt haisema, mis tähendaks omakorda uuesti salongi keemilist puhastamist, et sellest lahti saada.

Selleks, et peale salongi keemilist puhastust säilitada võimalikult pikaks ajaks ilus ja värske välimus sõiduki tekstiilpindadel, soovitame tekstiili kaitset.