LÄIGESTAMINE

Sõiduki värvkatte põhjalik leotuspesu, vajadusel suurtemate pigiplekkide leotamine ja eemaldamine, velgede põhjalik puhastus, nikkel- ja kroomdetailide puhastus, sõiduki läigestamine ühe poleerpastaga (tumeda värvkatte puhul on tõenäosus väga suur, et peale läigestamist tulevad päikesevalguse käes nähtavaks hologrammid (sillerdus)), väliplastikpindade ja rehvide hooldamine.

Läigestamise käigus saab Teie sõiduki värvkate taas ilusa läike ja sära, ning eemaldame ka kergemad kriimud. Ühe pastaga poleerides ei ole võimalik saavutada täiuslikku tulemust! Eriti tumedate värvitoonide puhul on suur oht, et päikese käes tulevad esile hologrammid (rõngaste kujuline sillerdus).

Arusaamatuste (töö kvaliteedi ja töö tulemuse suhtes) vältimiseks, palume Teid enne teenuse ostmist meiega konsulteerida. Avaldage meile oma täpne soov, milline peab olema töö tulemus.

Et Teile täpne ja lõplik hind öelda soovitud töö kohta, peame kindlasti eelnevalt Teie sõidukit nägema. Selleks palume Teid oma  sõidukiga meie pesulast läbi tulla.  Kohapeal saame siis koos Teie sõiduki üle vaadata ja kokku leppida, millist teenust täpselt mõtekas teha oleks, või millist soovite.

Hinnale lisandub sõiduki vahatamine püsivahaga.